Opakowania na zdjęcia - jak oddaję Wasze fotografie


Przede mną bardzo intensywny sezon ślubny 2019, więc postanowiłam napisać kilka słów o tym, jaki wygląd będą mieli Wasze wspomnienia.

Smak rosołu zapomni się, kwiaty znikną, a suknia, najprawdopodobniej, poleci cieszyć następną Pani Młodą. Taka jest prawda życia i nie ma w tym nic złego. Często myślami lecimy w przyszłość lub wspominamy to, co było, ale życie jest piękne w każdej chwili, warto tylko otworzyć oczy! 
Szczególnie w dniu ślubu;) Nie zależnie od tego, czy był ten dzień do każdego guzika zaplanowany 2 lata wcześniej, czy to było wyluzowane spontaniczne wesele dla kilku najbliższych osób - dobre zaprezentowane zdjęcia przypomną Państwu niesamowite emocje tego Dnia! 

Otóż, przedstawiam listę cudów z oferty 2019:
1. Odbitki fotograficzne w rozmiarze 15x23 cm na profesjonalnym jedwabistym papierze. Po prostu fotograficzny klasyk.
2. Eleganckie spersonalizowane drewniane pudełko i pendrive. Unikatowe, ponieważ Pan z Podkarpacia tworzy takie oprawy w czarnym kolorze tylko dla mnie, a nadpisy zaprojektowałam we własnym firmowym stylu.
3. Fotoalbum lub fotoksiążka. Brak słów, same emocje i moja największa miłość. Moja przeszłość w roli grafika pomoże poukładać Wasze wspomnienia w ciekawą historię, a Crystal Albums pomogą przechować zdjęcia w godnej oprawie. 

Od stycznia zmieniłam trochę ofertę, od teraz nie narzucam dodatkowych produktów, tylko polecam jako dodatkową opcję. I cichutko myślę o dodaniu do oferty czegoś, co można będzie zawiesić na ścianę i będzie Was codziennie cieszyć;)

Pozdrawiam, Kochani, i do zobaczenia na Waszym Weselu! 
 
 

18.03.2022

18.03.2022

08.03.2022

08.03.2022

15.02.2022

15.02.2022

 
Wersja mobilna